WordPress Emlak Temaları

WordPress emlak temalarımız, emlak sektörü için özel olarak tasarlandılar. Sektöre özgü en güçlü araçlarla donatılan temalar sayesinde potansiyel müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz. Kullanım kolaylıklarından yararlanıp mülklerinizi kolay bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Geliştirdiğimiz WordPress emlak temaları gayrimenkul şirketleri, inşaat şirketleri ve emlakçılar tarafından güvenle kullanılabilirler. Her bir emlak temasında çeşitli özelleştirme seçenekleri vardır. Web siteniz sayesinde ziyaretçilerin üzerinde oldukça olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz.

Sınırsız Özelleştirme Seçeneğine Sahip Emlak Temaları

WordPress için geliştirdiğimiz emlak temalarında temel odak noktamız kullanılabilirliktir. Emlak sektöründe nelere ihtiyaç duyulduğunu biliyoruz. Elde ettiğimiz bilgilerle oluşturduğumuz kaliteye dayalı olan tema geliştirme prensibimizi binlerce müşteriyle buluşturabildik.

WordPress emlak temalarımızdan herhangi birini yükledikten sonra ilk fark edeceğiniz durum geniş özelliklerle dolu olmalarıdır. Temalarımızı kullanan müşterilerimizin yaptığı geri bildirimlerle tüm geliştirme sürecini daha geniş bir tabana yayarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Sonuç olarak sınırsız özelleştirme seçeneğine sahip emlak temaları tasarlıyoruz. Esnek yapıda olan emlak temalarımızı sadece tek bir tıklamayla kurabilirsiniz. Sonrasında özelleştirme seçeneklerini inceleyerek markalaşma yolunda çeşitli adımlar atabilirsiniz.

Emlak Temalarımızda Öne Çıkanlar

Gayrimenkul satışı yapan bir yerin web sitesinde en önemli bölüm hangisidir? En önemlisi satışını yaptığınız mülklerin yer aldığı sayfalardır. Ziyaretçiler bir ev veya dükkan arıyorlarsa tüm detayları görmek isterler. Emlak temalarımızın tamamı mülk sunumunu zenginleştirirler.

 • Detaylı Mülk Sayfası: Mülk sayfalarını özelleştirmeye başladığınızda vakit alıcı olduğunu görebileceksiniz. Bunun sebebi elinizdeki mülkleri en can alıcı şekilde gösterecek ideal tasarım ögeleriyle desteklenmiş olmalarıdır. İlk izlenim her şeyden değerlidir.
 • Gelişmiş Arama Fonksiyonu: Emlak temalarımızda modern bir arama sistemi bulunur. Web sitenizde çok fazla mülk sergileyecekseniz ziyaretçilerinize destek olabilirsiniz. Ziyaretçileriniz arama filtrelerini kullanarak aradıklarını daha kolay bulabilirler.
 • Benzersiz Sayfa Düzenleri: Emlak temalarımızı kullanarak benzersiz sayfalar oluşturabilirsiniz. Sayfa düzenleri markanızı yansıtacak şekilde olabilirler. Sunumunu yapmak istediğiniz her şeyi etkili bir şekilde ziyaretçilere gösterebilirsiniz.
 • Özelleştirilebilir Formlar: Emlak odaklı web sitelerinin tamamında formlar çok değerlidirler. Özelleştirilebilir formlarımız sayesinde potansiyel müşterilerinizden ihtiyacınız olan bilgileri kolayca toplayabilir ve pazarlama stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.
 • Tek Tıkla Kurulum: WordPress emlak temalarımızdan herhangi birini tek tıklamayla kolayca kurabilirsiniz. Var olan hazır demo içeriklerden yararlanabilir ve ek özelleştirmeler yapabilirsiniz. Her şey istediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde ilerler.
 • Ayrıntılı Haritalar: Web sitenizin herhangi bir noktasında dilediğiniz tarzda bir haritaya yer verebilirsiniz. Haritalar yarım sayfa, tam sayfa şeklinde veya mülk sayfasına özgü olabilirler. Özelleştirme yaparak nasıl görüneceklerine karar verebilirsiniz.

WordPress emlak temalarımız hayalinizdeki modern web sitesine kavuşmanızı sağlarlar. Tek yapmanız gereken temalarımızdan birini yüklemek ve hemen kullanmaya başlamaktır. Özelleştirmeler yaparak markanızın tüm değerlerini ziyaretçilere aktarmayı başarabilirsiniz.

Emlak Temalarımızda En Beğenilen Özellikler

WordPress için geliştirdiğimiz emlak temalarının her birisi SEO uyumludur. Arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için gerekli adımları atarken hiç zorlanmazsınız. Hız optimizasyonunu düşünmeden tamamen içerik oluşturup ziyaretçilerinize değer katmaya odaklanabilirsiniz.

 • Mükemmel Esneklik: WordPress emlak temalarımız sürükle bırak şeklinde çalışan sayfa oluşturucularla uyumludur. Karmaşık düzenler oluşturmak için Elementor ve Beaver Builder gibi sayfa oluşturucular kullanarak minimum çabayla düzenleme yapabilirsiniz.
 • Mobil Uyumluluk: WordPress teması geliştirme sürecinde mobil uyumluluğa her zaman değer veriyoruz. Ziyaretçileriniz web sitenizi diledikleri zaman diledikleri yerden ziyaret edebilirler. Böylece haritalar dahil her şeyi her cihazdan kolayca görüntüleyebilirler.
 • Çarpıcı Menüler: Menüler web sitenizde gezinmeyi kolaylaştıran en önemli noktadırlar. Ziyaretçilerinizi gitmek istedikleri noktaya ulaştırmak için onlara ihtiyacınız vardır. Emlak temalarımızda yer alan çeşitli menü tasarımlarıyla fark yaratabilirsiniz.
 • Sorunsuz Entegrasyon: WordPress emlak temalarımız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eklentilerle sorunsuz bir şekilde çalışabilirler. WordPress için geliştirilmiş popüler SEO, slider, form, pazarlama ve e-ticaret eklentilerinin tümünü kullanabilirsiniz.
 • Çoklu Dil: Emlak temalarımız çoklu dil desteği sunarlar. Tema kurulumunun ardından dilediğiniz dil için kolayca çeviriler ekleyebilirsiniz. Ayrıca var olan hazır çevirileri kullanarak web sitenizi birkaç farklı dilde yayına hazır hale getirebilirsiniz.
 • Özelleştirme Seçenekleri: Temalarımızın tamamında gelişmiş özelleştirme seçenekleri bulunur. Genel renkler ve menü renkleri gibi her alanı özelleştirebilirsiniz. Markanızın kimliğini yansıtan bir logolar ve görseller yükleyebilirsiniz.

WordPress emlak teması arayışınızı artık sonlandırabilirsiniz. Markanız için en ilgi çekici varlığı oluşturmak için gerekli olan her şeyi temalarımızda bulabilirsiniz. Eğer markanıza yönelik doğru dokunuşları yapabilirseniz web siteniz etkili bir satış temsilcisine dönüşebilir.

Emlak Temalarımız - Sıkça Sorulan Sorular

WordPress emlak temalarımızın her birisi için düzenli olarak müşterilerimize destek sunmaktayız. Ancak temalarımızla yeni tanışan kişilerin akıllarında bazı sorular olabileceğini düşünmekteyiz. Bize sıkça yöneltilen bazı soruların cevaplarını hızlıca öğrenebilirsiniz.