Kaliteli Kurumsal WordPress Temaları

Kaliteli WordPress kurumsal temalarımız işletme web siteleri oluşturmak için mükemmel seçenektirler. Temalarımız markalaşma yoluna ihtiyacınız olan her şeyi size sunarlar. Ziyaretçileriniz web sitenize ulaşmakta ve sayfalar arası gezmekte zorlanmazlar.

Ziyaretçiler aradıkları bilgileri kolayca bulurlar. Markanızın sahip olduğu uzmanlık düzeyi görüntüleyen kişilere anında ulaşır. Kurumsal temalarımızda çok yönlü tasarım ilkesi tercih edildiğinden herhangi bir sektörde kolaylıkla kullanabilirler ve özelleştirilebilirler.

SEO ve Mobil Uyumlu Kurumsal Temalar

Modern görünüme sahip olan kurumsal temalarımız SEO ve mobil uyumludurlar. Temel hedef ziyaretçiler üzerinde iyi bir izlenim oluşturmaktır. Bu sebeple temalarımız bir işletme web sitesi için en önemli görevi yerine getirirler. Sektörünüz için oldukça sağlam bir seçim olabilirler.

WordPress kurumsal temalarımızda kendi sayfa düzenlerinizi oluşturabilirsiniz. Zamanınızın büyük bir kısmını ise doğru içerikleri hazırlamaya adamanız gerekir. Temalarımız markalarını çevrimiçi ortamda ilerletmek isteyen tüm işletmelere fayda sağlarlar.

Dönüşüm Odaklı Kurumsal WordPress Temaları

Kurumsal WordPress temaları kullanırken zamandan tasarruf etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda fikirlerinizin dönüşüm elde edebilmeleri çok önemlidir. Web sitenizde açılış sayfaları, pazarlama formları ve açılır pencereler dahil pek çok noktayı kontrol edebilmelisiniz.

Kurumsal WordPress temalarımızı kullanmaya başladığınızda tek bir tıklama yaparak demo içeriği içe aktarmayı başarabilirsiniz. Ardından her şeyi karşılaştırarak ilerleyebilir ve gereken noktalarda değişiklikler yapabilirsiniz. Değişiklikler konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

Kurumsal Temalarımızda Öne Çıkanlar

Profesyonelliği yansıtan bir kurumsal temaya ihtiyacınız varsa temalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Özenle oluşturulmuş olan tasarımlar ziyaretçilerin web sitenizde daha fazla vakit geçirmelerini sağlarlar. Tüm WordPress temalarımızın kullanımı oldukça zahmetsizdir.

 • Tek Tıkla Kurulum: Kurumsal temalarımız sadece tek bir tıklama ile kurulabilirler. Demo içeriği içe aktardığınızda hazır bir şablon elde etmiş olursunuz. Hazır şablonun renklerini, yazı tiplerini ve renklerini markanıza uygun olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • Zengin Tipografi: Temalarımız zengin tipografiye sahiptirler. Google Fonts veya Adobe Typekit kullanabilirsiniz. Dilerseniz temada yer alan varsayılan yazı tipini seçebilirsiniz. Özel bir yazı tipi yükleyerek markalaşmaya yönelik önemli bir adım atabilirsiniz.
 • Çoklu Dil Desteği: WordPress temalarımız çok dilli olarak kullanılabilirler. Her tema çeviriye hazır olarak gelir. Dil dosyalarında değişiklik yapabilirsiniz. Sağdan sola doğru okunan diller için destek mevcuttur. Markanızı daha geniş kitlelere tanıtabilirsiniz.
 • SEO Uyumluluğu: Kurumsal temalarımız SEO için en iyi şekilde optimize edildiler. Yapısal olarak her şey arama motorlarının seveceği şekildedir. Sayfa düzenleri özel olarak planlandılar. Temiz ve kaliteli kod kullanıldığından web siteniz hızlı bir şekilde açılabilir.
 • Kodsuz Düzenleme: Kurumsal temalarımızda değişiklik yapabilmek için kod bilgisine gerek yoktur. Tema ayarları üzerinden her şeyi kolayca kontrol edebilirsiniz. Yeni sayfalar oluşturabilir, özel görseller yükleyebilir ve menüleri daha farklı hale getirebilirsiniz.
 • Sürekli Destek: Uzman ekibimiz sorunlarınızı çözme konusunda size daima yardımcı olmaya hazırdır. Web sitenizi oluştururken karşılaştığınız sorunlarla ilgili destek alabilirsiniz. Bildirdiğiniz hatalar ve sorunlar mümkün olan en kısa sürede çözülürler.

Kurumsal temalarımızın tamamında ömür boyu ücretsiz güncelleme garantisi vardır. Temalarımıza sürekli yenilikler ekleriz ve iyileştirmeler yaparız. WordPress çekirdek sürümü güncellendiğinde temalarımızı hızlı bir şekilde güncelleyip son sürümle uyumlu hale getiririz.

Kurumsal Temalarımızın Genel Özellikleri

Kurumsal temalarımız tüm tasarım endişelerini bir kenara bırakmanızı isterler. Sayfa oluşturucu tarzı eklentilerle her şeyi kontrol edebilmenizi sağlarlar. Profesyonel bir tasarımcı olmadan maksimum kontrol avantajlıyla web sitenizi dilediğiniz görüntüye kavuşturabilirsiniz.

 • Hız Optimizasyonu: Kurumsal temalarımız hız için özel olarak optimize edildiler. Arama yaparak web sitenizi bulan kişiler çok fazla beklemeden sunduğunuz tüm içeriklere ulaşabilirler. Böylece potansiyel müşterileri ve ziyaretçileri kaçırmamış olursunuz.
 • İşlevsel Sayfalar: Demo içeriği içeri aktarırken işlevsel olan iç sayfaları dahil edebilme şansınız vardır. Öncede hazırlanan çeşitli iç sayfaları kendi markanıza uygun olacak biçimde değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece içeriği doldurmaktır.
 • Mobil Dostu: Temalarımız mobil dostudurlar ve tüm cihazlardan sorunsuzca görüntülenirler. Ziyaretçileriniz web site içeriğinizi tüketmede hiçbir problem yaşamazlar. Akıcı ve esnek tasarım sayesinde güçlü bir kullanıcı deneyimi ortaya koyabilirsiniz.
 • Eklenti Desteği: Kurumsal WordPress temalarımız popüler ve güvenilir eklentilerle uyumludurlar. Elementor, WooCommerce, MailChimp, WPML, Yoast SEO ve Contact Form 7 gibi çeşitli eklentileri problemsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Tema Ayarları: Temalarımızın tüm ayarlarını tek bir noktadan görebilme şansınız vardır. Değişiklikleri basitçe yapabilmeniz için tema ayarları paneline göz atabilirsiniz. Her bölümü tek tek kontrol ederek yerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
 • Çeşitli Entegrasyonlar: Temalarımız entegrasyon yoluyla çalışan özellikleri destekler. Entegrasyon desteği sayesinde Google Haritalar, Google Analytics, Google Search Console, Facebook Pixel ve çok daha fazlasını web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Tasarım konusunda herhangi bir bilgiye sahip değil misiniz? Endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü kurumsal temalarımız hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak özelliklerle donatıldılar. Kod bilginiz ve tasarım bilginiz olmadan web sitenizde kolayca düzenleme yapabilirsiniz.

WordPress Kurumsal Temaları - Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizle iletişimimizi her zaman ciddiye alırız. Size yardımcı olmak için hazırız. Kurumsal temalarımız hakkında en sık sorulan soruları sizler için derledik. Eğer satış öncesi aklınıza takılan daha farklı sorular varsa onları bize ulaştırabilir ve en doğru yanıtı alabilirsiniz.