WordPress Araç Kiralama Temaları

WordPress rent a car temaları araç kiralama hizmeti sunan şirketlere özel olarak tasarlandılar. WordPress'in tüm imkanları kullanılarak tasarlandılar. Esnek tasarımları ve temiz kod yapılarıyla web sitelerinizin tüm cihazlarda harika bir şekilde gözükmesini sağlarlar.

WordPress rent a car temalarımız önceden tanımlanmış stillere ve şablonlara sahiptirler. Araç kiralama yönetimini kolaylaştırırlar. Tek tıklama ile demo içeriği web sitenize aktarabilirsiniz. Ardından üzerinde düzenlemeler yaparak özelliklerini genişletebilirsiniz.

Tamamen SEO Uyumlu Rent A Car Teması

Tamamen SEO uyumlu olan rent a car temalarımızda temel ilkelerimize bağlı kalırız. En önemli ilkemiz basitliktir. Temalarımızı kullanan herkesin herhangi bir kod bilgisine sahip olmadan onları düzenleyebilmelerini isteriz. Böylece tamamen kendinize özgü bir çözüm üretebilirsiniz.

Temalarımızın tamamı şık bir tasarıma sahiptirler. Ziyaretçileriniz ilk saniyelerden itibaren web sitenizi beğenirler ve daha fazla vakit geçirmeye çalışırlar. Böylece rent a car işinde daha fazla dönüşüm elde edebilirsiniz. Kiraladığınız araç sayısı hızlıca artış gösterebilir.

Kaliteli Kiralık Araç Temaları

Kiralık araç temalarımızın tümü mobil uyumludurlar. WordPress altyapısında son teknolojiler kullanılarak geliştirildiler. Kiralık araç hizmetinizi çevrimiçi ortama taşımak istiyorsanız sizin için mükemmel bir seçimdirler. Çeşitli entegrasyonlarla çevrimiçi varlığınızı güçlendirebilirsiniz.

Temalarımız en popüler eklentilerle uyumlu bir şekilde çalışırlar. SEO çalışmalarınız için en uygun eklentiyi kullanabilirsiniz. Pazarlama çalışmalarınıza yön verecek analitik çözümlerini web sitenize ekleyebilirsiniz. WordPress'in sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Rent A Car Temalarımızda Öne Çıkanlar

Genel olarak rent a car temalarında benzer tasarımlar ve şablonlarla karşılaşırsınız. Eğer standart düzenlerden sıkıldıysanız dönüşüm için optimize edilmiş araç kiralama temalarımıza bakabilirsiniz. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden herkes potansiyel müşteriye dönüşürler.

 • Hazır Şablonlar: Kiraladığınız araçların tüm özelliklerini sunabilmek çok önemlidir. Web sitenizi ziyaret eden kişiler doğrudan bunlara ulaşmak isterler. Oluşturduğumuz eşsiz hazır şablonlarla tüm bu gereksinimleri bir araya getirmeniz oldukça kolaydır.
 • Özelleştirilebilir Seçenekler: Form eklentilerini kullanarak özelleştirilebilir rezervasyon seçeneklerine sahip olabilirsiniz. WooCommerce entegrasyonu yaptığınızda rezervasyonları daha pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.
 • Dönüşüm Optimizasyonu: Tasarımda dönüşüm optimizasyonu daima ön plandadır. Şimdiye kadar hizmet almış kişi sayısı, görüntülenmeler, araç yorumları ve fiyatlandırma seçenekleri sayesinde daha fazla araç kiralama talebi alabilirsiniz.
 • Araç Özellikleri: Araç kiralama hizmeti sunuyorsanız araç detaylarına yer vermeyi ihmal etmemelisiniz. Araç türleri, araç markaları ve diğer özellikler hepsi bir arada ziyaretçilere açık olmalıdır. Temalarımızda neleri göstermek istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Menü Stilleri: Web site tasarımınızı özgün hale getirmek istiyorsanız eşsiz menü stillerimizden yararlanabilirsiniz. Özelleştirilebilir olan bu stiller arasından en uygununu seçebilirsiniz. Böylece kullanıcılara web sitenizi daha rahat gezme fırsatı sunabilirsiniz.
 • Sınırsız Entegrasyon: Rent a car temalarımızı çeşitli eklentilerle birlikte kullanabilirsiniz. Web sitenize ekstra özellik kazandırmaya çalışırken çok az problem yaşarsınız. WordPress'in geliştirici kurallarını takip eden tüm eklentileri yükleyebilirsiniz.

Rent a car temalarımız sadece tasarımla ilgili değildirler. Aynı zamanda size fiyatları belirleme konusunda destek olabilirler. Günlük ve saatlik kullanım gibi çeşitli biçimde fiyatlandırma yapabilirsiniz. Fiyatlara ek olarak araçlarla ilgili detaylara yer verebilirsiniz.

Rent A Car Temalarımızın Genel Özellikleri

WordPress rent a car temalarımızla basit bir gereksinimi karşılarız. Müşterilerimizi pratik ve SEO uyumlu bir temayla buluştururuz. Deneyimli ekibimiz sayesinde sadece tema geliştirmekle kalmayız. Aynı zamanda müşterilerimize satış öncesi ve sonrası en iyi desteği sunarız.

 • Anında Rezervasyon: Potansiyel müşterileriniz web sitenizi ziyaret ettiklerinde rezervasyon işlemlerinde işlerinin zorlaşması onlar için bir dezavantajdır. WordPress temalarımız çevrimiçi ödeme sistemlerini destekler ve rezervasyonları kolaylaştırır.
 • Arama Filtreleri: WordPress rent a car temasında gelişmiş arama filtreleri istiyorsanız temalarımız tam size göre demektir. Potansiyel müşterileriniz gelişmiş arama filtrelerini kullanarak aradıkları herhangi bir araca kolayca ulaşmayı başarabilirler.
 • Araç Galerileri: Rent a car temalarımızda kiraladığınız araçları herkese açık bir şekilde paylaşmak için araç galerileri oluşturabilirsiniz. Markaya veya araç türüne göre galeriler planlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi galeri koşullarınızı belirlemeyi düşünebilirsiniz.
 • Araç Yorumları: Kaliteli hizmet sunan bir rent a car şirketi olduğunuzu ispatlamak istiyorsanız müşteri yorumlarından destek almalısınız. Temalarımızda yer alan araç yorumları özelliğinden yararlandığınız taktirde önemli bir adım atmış olursunuz.
 • Özel Bölümler: Web sitenizde özel bölümler oluşturmanız gerekebilir. Rent a car WordPress temalarımız sayesinde sıkça sorulan sorular, iletişim formu veya abonelik formu gibi özel bölümleri minimum zahmetle hızlıca oluşturabilirsiniz.
 • Çoklu Dil: WordPress için geliştirdiğimiz tüm temalarda çoklu dil desteği bulunur. Web sitenizi sadece tek bir dilde yayınlamak zorunda kalmazsınız. Çoklu dil desteğinden yararlanırken kendi çevirilerinizi ekleyebilirsiniz.

WordPress için geliştirdiğimiz tüm temalarda özel harita stilleri bulunur. Özel harita stillerini kullanarak yer bildirimlerini markanıza özgü bir hale getirebilirsiniz. Google Haritalar üzerinden elde edilen verileri kendi renk şemanıza uygun bir şekilde sunabilirsiniz.

WordPress Rent A Car Temaları - Sıkça Sorulan Sorular

Araç kiralama hizmetinizi farklı bir noktaya ulaştırmak istiyorsanız modern ve işlevsel bir rent a car teması kullanmanız gerekir. WordPress rent a car temalarımız bu ihtiyacınıza tam olarak karşılık verebilirler. Satış öncesi aklınıza takılan soruları hiç çekinmeden bize ulaştırabilirsiniz.