Premium WordPress Transfer Temaları

WordPress transfer temalarımız transfer sağlayıcıları için özel olarak tasarlandılar. Transfer temalarımızı araç kiralama ve ulaşım çözümleri için kullanabilirsiniz. İçlerinde pratik kullanıma uygun bir rezervasyon sistemi bulunur. Ayrıca gelişmiş arama fonksiyonuna sahiptirler.

WordPress transfer temalarımızda istediğiniz kadar araç türü oluşturabilirsiniz. Transferler için ek ögeler ekleme şansınız vardır. WooCommerce gibi bir e-ticaret sistemiyle entegrasyon yaparak çevrimiçi rezervasyon işlemlerini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

Hızlı ve SEO Uyumlu Transfer Temaları

Transfer temalarımızın tamamında işinizi yönetebilmek için gerekli olan tüm sayfalar bulunur. Araçlarınızı kiralayabilir, transfer hizmeti sunabilir veya daha farklı ulaşım çözümleri için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Profesyonel tasarımlarımız sizi istediğiniz noktaya ulaştırırlar.

Araçlar için özel olarak hazırlanmış sayfa, sipariş sayfası, katalog sayfası, galeriler ve daha birçok şey hemen elinizin altında olur. Temalarımız Elementor gibi popüler sayfa oluşturucularla uyumludur. Böylece hızlı bir şekilde yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

Transfer Temalarımızda Öne Çıkanlar

Transfer temalarımız sektörün tüm inceliklerine hitap edecek şekilde geliştirildiler. Güçlü bir rezervasyon sistemine sahiptirler. Araçların müsait olma durumunu ve fiyatları anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Ek ücretlendirme yönetimi sayesinde her detayda değişiklik yapabilirsiniz.

 • Esnek Fiyatlandırma: Her transfer hizmetinin aynı olmasını bekleyemezsiniz. Ekstra olanaklar sunacaksanız bunların fiyatlarını ayarlamanız gerekir. Müşterilerinizin bebek koltuğu ve ekstra bagaj ağırlığı gibi seçenekleri ekleyip çıkartmalarına izin verebilirsiniz.
 • Rezervasyon Sistemi: Transfer ve araç kiralama gibi sektörlerde rezervasyon olmazsa olmaz işlemlerdendir. Temalarımızdaki rezervasyon sistemi oldukça kullanışlıdır. Ayrıca WooCommerce sayesinde ödeme sistemlerine ulaşmanız mümkündür.
 • Sınırsız Araç Türü: Transfer sürecinde kullanılan araç türlerini belirleyebilirsiniz. Otomobil, otobüs ve daha farklı seçenekler ekleyebilirsiniz. Seçenekleri belirlerken izin verilen bagaj ağırlığı ve maksimum kişi sayısı gibi tüm detayları net bir şekilde paylaşabilirsiniz.
 • Konum Bilgileri: Konum bilgileri müşterilerinize en kapsamlı bilgileri sunmak için gereklidirler. SEO çalışmalarını önemsiyorsanız konum bilgilerini detaylı bir şekilde girmelisiniz. Temalarımız size bu konuda yol gösterecek alanlara sahiptirler.
 • Araç Yönetimi: Transfer temalarımızda her şeyi basit bir şekilde yönetebilirsiniz. Buna anlık olarak araç yönetimi dahildir. İki farklı konum arasında transfer işlemini tanımladıktan sonra araçları seçebilir ve uygunluk durumlarını kontrol edebilirsiniz.
 • Kullanım Kolaylığı: WordPress transfer temalarımızı yüklemek, kullanmak ve düzenlemek oldukça kolaydır. Demo içerik üzerinden giderek her şeyi yerli yerinde düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz sıfır kurulum yaparak her şeyi kendiniz belirleyebilirsiniz.

%100 mobil uyumlu olan transfer temalarımız ziyaretçilerinizi fazlasıyla memnun edecektir. Çünkü hangi cihazdan bağlanırlarsa bağlansınlar web sitenizin içeriklerini net bir şekilde görebilirler. Masaüstü ve mobil için ayrı web sitesi oluşturma derdinden kurtulabilirsiniz.

Transfer Temalarımızın Genel Özellikleri

WordPress için geliştirmiş olduğumuz transfer temalarımız otel transferleri gibi özel süreçler içindir. Araç kiralama, araç servisi ve rezervasyon yaptırma gibi özelliklere sahiptirler. Temalarımızda uygun tipografi ve düzen kullanarak onları etkinliklere uygun hale getirebilirsiniz.

 • Esnek Tasarım: Mobil uyumluluk olmadan potansiyel müşterilere ulaşma şansınız oldukça zayıftır. Transfer temalarımız tamamen esnek yapıya sahiptirler. Tüm sayfalar masaüstü ve mobil fark etmeksizin her cihazda düzgün şekilde görüntülenebilirler.
 • Özel Formlar: Ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürmek için çeşitli harekete geçirici mesajlara ihtiyacınız vardır. Transfer temalarımıza entegre edilmiş özel formlar sayesinde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dilerseniz tüm formları özelleştirebilirsiniz.
 • Rota Takibi: Rezervasyon sistemimiz rota takibi, süre belirleme ve mesafe hesaplama gibi işlemlerde size yardımcı olabilir. Böylece müşterileri bir konumdan alıp diğerine bırakma gibi konularda ücret hesaplamasını çok daha net bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Ödeme Seçenekleri: Rezervasyon sisteminin etkili bir şekilde çalışabilmesi için bir ödeme yöntemi gereklidir. Hizmet platformunuzda hangi ödeme seçeneklerini kullanmak istiyorsanız WooCommerce entegrasyonu sayesinde hepsini aktif hale getirebilirsiniz.
 • Para Birimleri: Rezervasyon sisteminizin birden fazla para birimini desteklemesini isteyebilirsiniz. Bu durumda size çeşitli para birimleriyle hizmet sunan bir transfer teması kullanmalısınız. Temalarımızın tümünde farklı para birimlerini seçebilme özelliği vardır.
 • Çoklu Dil Desteği: Web sitenizi birden fazla dilde yayınlamak isteyebilirsiniz. Bu durumda birden fazla dil desteğine sahip tema kullanmanız gerekir. Transfer temalarımızın tamamı RTL diller (sağdan sola okunan) dahil olmak üzere çoklu dil desteğine sahiptirler.

Transfer temalarımızın tamamında demo içerik bulunur. Demo içeriği tek tıklamayla içe aktarıp üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan sadece basit tıklamalarla web sitenizi dilediğiniz tasarıma kavuşturarak yayına alabilirsiniz.

WordPress Transfer Temaları - Sıkça Sorulan Sorular

Bir web sitesi oluşturmaya başlamak zor olabilir ama işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Transfer temalarımız size yardım etmeye hazırdırlar. Aklınıza takılan herhangi bir soruya sahipseniz satın alım öncesi hepsini bize ulaştırabilirsiniz. Sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyarız.