Tema Pazarı, 2014 yılında Burak Şahin tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Profesyonel WordPress Temaları & Web Yazılımları üretmektedir.

WordPress temalarımızı, SEO uyumlu bir şekilde Google ve diğer arama motorları için optimize etmekteyiz. Müşterilerimizin temalarımızdan en iyi verimi ve geliri elde etmelerini amaçladığımız için özenle optimize ediyoruz.

Siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız ve sorunlarınız için, Müşteri Paneli üzerinden destek talepleri oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, satışta olan temalarımızın dışında, size veya firmanıza özel tema tasarımları yapmak isterseniz, iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde sunulan tüm ürün ve hizmetler, tescilli bir marka olan Tema Pazarı tarafından hazırlanmış olup, 5070 sayılı kanuna göre yasal olarak tescillendirilmiştir. İzinsiz kullanımı ve kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Tema Pazarı markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre 17/07/2022 tarihinden itibaren on yıl süreyle tescil edilmiştir.