Bu sözleşme, TemaPazari.Com sitesinde yer alan temalardan herhangi biri satın alındığı anda yürürlüğe girer. Satın alan müşteri satın alma sayfasında bulunan Hizmet sözleşmesini okudum ve onaylıyorum kutucuğunu işaretlediğinde sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

TemaPazarı.Com sitesinde yer alan tüm temaların 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu‘na uygun şekilde yasal tescil işlemleri yapılmıştır, tüm satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan temalarda lisans süresi sitemizden aldığınız hosting hizmetiyle eş zamanlıdır.

TemaPazarı.Com sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

TemaPazarı.Com online ortamda teslim edilen hizmetler için ücret iadesi yapamamaktadır.

Müşteri satın aldığı temalar üzerinde kişisel değişiklik taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından yapılabilir.

Firmamız tarafından herhangi bir hosting ( barındırma ) hizmeti verilmemektedir. Bu nedenle her müşteri kendi sitesinin güvenliğinden sorumlu durumdadır. WordPress sistem dosyalarının veya eklentilerin her zaman en güncel sürüm takibi yapılmalıdır. Bu gibi durumlardan dolayı meydana gelebilecek herhangi bir sorunda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. WordPress ve sunucu güvenliği konusunda her müşterinin profosyonel destek alması önerilir.

Müşteri satın aldığı temalardan kaynaklı oluşabilecek her türlü sorunlarda firmamıza destek talebinde bulunabilir. Temadan kaynaklı olduğu tespit edilen tüm sorunlar ( güncellenen veya devre dışı bırakılan fonksiyonlar ve güvenlik ile ilgili durumlar dahil ) incelendikten sonra en uygun çözüm en geç 5 iş günü içinde sunulacaktır.

Müşteri satın aldığı temanın kurulduğu içeriklerden kendi sorumludur. TemaPazarı’nın müşterinin sitesine eklediği içeriklerden dolayı hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Müşteri satın aldığı temaların orjinal çizim dosyalarını talep edemez.

TESLİMAT


Müşterinin satın aldığı temanın kurulumu en geç 24 saat içinde yapılmaktadır.

Kurulum yapıldıktan sonra, müşterinin e-posta adresine kurulum tamamlandığına dair bilgi gönderilir.


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE KVKK HAKKINDA